O nas

Na rynku od 1991 roku.

Rapid Sp. z o.o. jest specjalistycznym przedsiębiorstwem budowlanym świadczącym usługi w zakresie kompleksowych remontów i prac związanych ze wznoszeniem obiektów przemysłowych, energetycznych i infrastrukturalnych.

W ramach naszej działalności montujemy lekkie obudowy ścian i dachów na obiektach remontowanych oraz nowo wznoszonych, wykonujemy remonty chłodni kominowych, kominów przemysłowych, silosów, zbiorników paliwowych, budowli hydrotechnicznych, hal przemysłowych oraz obiektów inżynieryjnych, a także zabezpieczamy przed korozją konstrukcje stalowe i żelbetowe.

Jesteśmy gotowi do podjęcia się realizacji skomplikowanych zadań w zakresie budownictwa przemysłowego i energetycznego, a naszą działalność opieramy na:

  • doświadczonej kadrze
  • wykorzystaniu nowoczesnych technologii
  • własnym, rozbudowanym zapleczu sprzętowym

Utrzymujemy stałą współpracę z kadrą naukową uczelni technicznych, biurami projektowymi i renomowanymi producentami materiałów, dzięki czemu dysponujemy dostępem do najnowszych rozwiązań inżynieryjnych, a także wdrażamy własne, autorskie rozwiązania i technologie.

Sprawdź wydarzenia z życia firmy

Polityka bezpieczeństwa i jakości

Zapewnienie bezpieczeństwa i jakości przy realizacji prac należy do naszych kluczowych obowiązków. Prowadzenie robót budowlanych na obiektach przemysłowych i energetycznych realizowane jest w warunkach, które wymagają zachowania najwyższych standardów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Równie ważna przy wykonywaniu zadań związanych z konstrukcjami stalowymi i żelbetowymi oraz lekkimi obudowami jest dbałość o wysoką jakość wykonanych prac dla zagwarantowania bezpieczeństwa użytkowania oraz odpowiednio długiej trwałości obiektów. Dla sprostania tym wymaganiom prowadzimy systematyczną kontrolę jakości naszych usług. Od 2000 roku w firmie obowiązuje system zarządzania jakością EN ISO 9001 certyfikowany przez TÜV NORD Polska Sp. z o.o., a w 2013 roku wdrożyliśmy system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy - obecnie PN-ISO 45001 certyfikowany przez TÜV NORD Polska Sp. z o.o.